Haberler ve Duyurular

1980 yılında kurulan Evrim Dil Kursları İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Arapça eğitim vermekte olup kurulduğu günden beri öğrencisi olan bireylerin ve şirketlerin temel gereksinimi olan kaliteli iletişimin geliştirilmesine hizmet vermektedir. Mersin'de dil eğitiminde öncü olan kurumumuz sürekli olarak kendini yenilemekte ve hizmet kalitesini korumaktadır. Uzman öğretmen kadrosu , sınıflarda sınırlı tutulan öğrenci sayısıyla ve Cambridge üniversitesi eğitim sistemiyle uluslar arası kaliteyi takip etmektedir. Evrim dil kursları aynı zaman da 25 yıldır uluslar arası geçerliliği olan Cambridge ESOL sınavlarını Mersin ve çevre 23 ildeki kolejlerde ve kurumlarda düzenlenmektedir. 

* Öncelikle Evrim Dil Kursları olarak biz TİCARİ bir kurum olarak değil EĞİTİM kurumu olarak hizmet vermekteyiz.
* Araştırın 35 yıllık tecrübeye sahip MERSİN de başka bir dil kurumu ve yetkili Cambridge sınav merkezi varmı?
* Türkiye genelinde Dünyada en geçerli sınav olan Cambridge English Language Assessment sınavlarını uygulayan 5 merkezden biriyiz ve bölgedeki TEK Cambridge yetkili Merkeziyiz.
* Almanca da bölgedeki tek yetkili sınav merkeziyiz.
* 7 yaştan itibaren tüm öğrencilerimize uluslar arası sertifika veriyoruz.
* Türkiye genelinde her sene 10.000 den fazla adaya uluslar arası geçerli sertifika veriyoruz.
* Yabancı dilde en büyük problem olan konuşma sıkıntısını ortadan kaldırıyoruz.
* Başarılı olan öğrencilerimiz yaz okulunda ücretsiz yurt dışında eğitime gönderiyoruz.
* Kendimize ve eğitim kadromuza çok güveniyoruz. Bu yüzden kayıt olmadan öğrencilerimize DEMO ders imkanı sunuyoruz.
* Eğitim kadromuz alanında uzman uluslar arası eğitmenlik sertifikasına ve hakkına sahip öğretmenlerden oluşmaktadır.
* Biz stajer öğretmen çalıştırmayız bünyemizde görev alacak yeni öğretmenler evrim dil kursları olarak uyguladığımız CAMBRIDGE ENGLISH eğitimi almak zorundadır.
* Tüm sınıfalarımızda haftada birgün ücretsiz yabancı öğretmenler eşlinde konuşma dersleri vermekteyiz
* Mersinde Evrim dil kursları kadar bünyesinde yabancı öğretmen çalıştıran bir kurum yoktur.
* En büyük REKLAMIMIZ referanslarımız.35 yıldır referanslar bölümünden bakabileceğiniz Mersindeki en büyük şirketlere başarıyla hizmet vermekteyiz…

Kaç çeşit Cambridge ESOL sınavı var? Cambridge ELA her düzeydeki ingilizce öğrenene uygun seviye ve branşta sınav sunabilmektedir. (Örneğin, çocuklar için ingilizce YLE, İş İngilizcesi, Genel İngilizce) ve ingilizce öğretmenlerine dünyaca geçerli mesleki sertifikalar. Sınavlara girebilmek için herhangi bir kursa gitmek zorunda mıyım? Hayır. Her ne kadar adayların çoğu sınava katılmadan hazırlık kurslarına gidiyorsa da bu bir ön koşul değildir. Bireysel olarak sınava kaydolma konusunda bilgi edinebilmek için bizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sınavın bir bölümünü elimde olmayan nedenlerden dolayı kaçırırsam ne olur? Bu durumda vakit geçirmeden merkezlerde sorumlu bölge sorumlusuna başvurun. Konuşma testini kaçırırsanız bir başka zaman girmeniz mümkündür. Sınava giremezsem paramı geri alabilir miyim? Sınava sağlık sorunlarından dolayı girmeme durumundaysanız sınav merkezine başvurup ücreti geri alabilirsiniz. Fiziksel engelli isem ya da öğrenme güçlüğü sorunlarım varsaCambridge ELA sınavlarına girebilir miyim? Evet özel durumları olan adaylar için Cambridge ELA özel sınav koşullarını sağlamıştır. Sınav merkezine Cambridge ELA özel durumlar ünitesini uygulaması için başvurunuz. Cambridge ELA Özel Durumlar Ünitesi için daha ayrıntılı bilgi için bizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sınav puanımın ya da sertifikamın geçerlilik süresi ne kadardır? IELTS dışında herhangi bir Cambridge ELA sınavından aldığınız sertifika ömürboyu geçerliliğe sahiptir. Ancak insanlar kolayca unutkanlaşabilir ve dil becerileri kullanılmazsa paslanabilir. İşverenler ya da kurumlar epeyce önceden alınmış bir sertifikayı değerlendirirken bu süre içinde dili kullanma koşullarınızı da göz önüne alarak sertifikanızı değerlendirme konusunda olumlu ya da olumsuz bir karar vermek durumunda olabilirler. Bu durumda tekrar sınav olmanızı talep edebilirler. IELTS için geçerlilik süresi 2 yıldır.Cambridge ELA sınavına girdim. Sonucu açıklar mısınız? Sonuçlar sınav merkezlerine sınav tarihinden Altı (6) hafta sonra ulaştırılmaktadır. Sınav merkezleri de adaylara bildirmektedir.

  • Download PDF File
  • Download PDF File
  • Download Word File
  • Download Excel File
  • Download File